hajduk slavonija pozega naslovna

Hajduk Pakrac je danas na pakračkom stadionu izgubio 2:5 od Slavonije Požega u četvrtfinalu županijskog kupa. Trener Zelenih Dubravko Ljevaković je koristio nešto „šareniji“ sastav za ovu utakmicu ne bi li što spremniji na pakračkom stadionu dočekali nedjeljni ligaški susret protiv pretposljednje Požege.

Nakon ranog vodstva Slavonije, Ivan Keć se snašao u šesnaestercu te u 15. minuti izjednačio na 1:1. To nije pokolebalo goste koji su do poluvremena povisili rezultat na 1:3. U nastavku su mrežu Hajduka pronašli još dva puta, a poraz na 2:5 je ublažio svojim drugim pogotkom Ivan Keć.

Hajduk: Balog Mihael, Baškiera Adriano, Keć Ivan, Benković Ivan, Benković Matija, Dietzman Filip, Dietzman Stjepan, Hrabušicki Andrej, Kiš Stjepan, Marko Žilić, Broš Patrik; Želimorski Neo, Turković Ivan, Pendeš Marko, Mateš Stjepan i Sven Andričić. Trener: Dubravko Ljevaković.