banner delfin od 1.2.20224. - 31.7.2024.
Maletić

P2040293

U razdoblju igre od 37. do 77. minute Hajduk je zabio šest pogodaka za konačnih 6:0 protiv Dinama iz Vidovaca, u utakmici 23. kola Požeško-brodske Međužupanijske nogometne lige odigrane na Gradskom stadionu pred stotinjak gledatelja. Hajduk je utakmicu otvorio bolje, međutim nedovoljno konkretno u napadačkoj trećini terena pa je terenska inicijativa vodećim pogotkom okrunjena tek u 37. minuti kad je s 25 metara neobranjivo potegao F. Dietzman. Taj gol je otpustio kočnice kod ostatka momčadi pa su drugi pogodak i treći zabili u sljedećih pet minuta igre, a precizni su bili momci iz pozadine - Keć i Majdanac – poentiravši oštrim i prizemnim šutevima iz daljine. U nastavku susreta Hajdukovoj golijadi se priključuju napadači Matijašević s dva i Čakarić s jednim pogotkom te zaključuju utakmicu protiv slabih gostiju i donose Hajduku nova tri boda, ovaj put osvojena praktično s pola gasa.
Nakon nekompletnog 23. kola Hajduk je na 6. mjestu s 36 bodova. Sljedeće kolo na rasporedu je gostovanje kod pretposljednjeg Papuka u Velikoj.
Za Hajduk su igrali: Balog, Kligl, Baškiera, Majdanac, M. Benković (od 61. Čakarić), Zandona (od 46. Čuljak), Matijašević (od 75. I. Benković), Kiš (od 70. S. Dietzman), F. Dietzman, Grubišić i Keć (od 70. Širac). Trener: Kafka.