PXL 20220628 215354723

Elite Academy/Ardor BP, Domorad, Pilana Šokčić i CB Jet Set sudionici su završnice "Ljetnog malonogometnog turnira Pakrac 2022", koja će biti odigrana 1. i 2. srpnja na igralištu Srednje škole Pakrac s početkom u 20 sati.
Posljednji dan grupne faze odigran je 28. lipnja pred više od tristo gledatelja, a obilježen je ponovo velikom efikasnošću, jer je u četiri susreta postignuto čak 43 pogotka. Pilana Šokčić je u revijalnom tonu s 11:6 nadjačala rukometaše Pakraca, dok je istog protivnika Domorad porazio s 12:1. Potrebnu pobjedu za ulazak u polufinale iz grupe A ostvario je Elite Academy/Ardor BP dobivši Dinamo iz Badljevine s laganih 11:0. U borbi za poziciju jedan u grupi B Pilana Šokčić je u jedinoj koliko toliko zanimljivoj utakmici pobijedila Domorad 2:0 i tako odredila polufinalne parove: A1 Elite Academy – B2 Domorad i B1 Pilana Šokčić – A2 CB Jet Set.
Revijalnu utakmicu odigrale su mješovite muške i ženske selekcije podmlatka RK Pakrac.