Kebel 4

"Iako je trenutno stanka u Međunarodnom prvenstvu Hrvatske, utrka ipak ima. Protekli vikend vozila se utrka za Prvenstvo Zagorja u Kebelu. To su veoma jake utrke, jer je kalendar složen tako da se ne preklapa sa kalendarom HMS-a, te nerijetko utrke PZ imaju iste vozače kao i MPH, plus još dodatno puno slovenskih vozača. U Kebelu je po vrućem i sparnom vremenu nastupilo pet vozača MK Pakrac Lipik. Naši najmlađi vozači, Leo Dvorski i Leone Tonković natjecali su se u klasi MX50. Leo Dvorski u prvoj vožnji osvojio izvrsno 2. mjesto, dok je u drugoj vožnji osvojio treću poziciju što je bilo dovoljno za ukupno 3. mjesto. Leone Tonković u prvoj vožnji zauzeo petu poziciju, u drugoj nešto slabiju 6., što je na kraju i bilo dovoljno za ukupno 6. poziciju. Naš najbolji vozač Stefan Lenče vratio se treniranju i utrkama nakon gotovo mjesec dana izostanka zbog bolesti. Štef je u obje vožnje odvezao najbrže te zauzeo prve pozicije, pokazavši da oporavak ide u dobrom smjeru. U klasi MX2 B nastupio je Bruno Baranček je u prvoj vožnji osvojio osmu poziciju, dok je u drugoj malo pogoršao plasman i zauzeo 10. poziciju. Ukupno mu je to bilo dovoljno za 9. poziciju. U klasi Veteran, Krunoslav Tonković je u obje vožnje osvojio 6. poziciju, te je istim rezultatom završio i u ukupnom poretku", izvijestio je Marko Straga, predsjednik MK Pakrac-Lipik.