banner delfin od 1.2.20224. - 31.7.2024.
Maletić

DSC 0111 Large

U susretu 3. kola 2. HRL Istok odigranom 14. listopada na parketu sportske dvorane u Pakracu rukometaši LiPe izgubili su od odličnog Borova s 30:42 (15:18). Iako oslabljeni, s čak osam izostanaka, igrači trenera Deana Nagya prvu su domaću prvenstvenu utakmicu započeli vrlo dobro i gotovo do poluvremena držali rezultatsku ravnotežu s kvalitetnim suparnikom. Do poluvremena je to bila utakmica na gol ili dva razlike, a na odmor se otišlo s tri gola viška za Borovo. U nastavku gosti prelamaju utakmicu u razdoblju od 37. do 44. minute kad prave seriju 10:0 i tijesnih 20:22 pretvaraju u nedostižnih 20:32 te mirno privode utakmicu kraju, sve do konačnih +12.
U redovima Pakračana najefikasniji su bili Smiljčić s osam i Macura sa 6 golova.
Nakon 3. kola Lipa je na začelju tablice s jednim bodom, a u 4. kolu prema rasporedu gostuju u Petrijevcima koji su prvenstvo otvorili s tri boda iz tri susreta.
Za Lipu su igrali: Frajfogel, Tepurić, Čelec, Gamberger, Karačić, Macura, Paragi, Major, Mrkalj, Smiljčić, Hartman, Jančik i Savi.