Šestero streličara iz Streličarskog kluba "Kuna" sudjelovalo je jučer  na dva streličarska turnira na kojima su osvojili tri zlata, srebro i broncu.

image-0.02.01.ffd4db282d06eb4f0cbadececb05d23e321bdccac7a1cdc0dac001f2fdfd73b0-V

Na međunarodnom trećem 3D turniru koji se boduje za Jadranski kup održanom u Dolenjskim Toplicama u Sloveniji, u konkurenciji 191 natjecatelja  iz Slovenije, Italije, Mađarske i Hrvatske, senio Josip Šebić u disciplini goli luk, osvojio je zlato, srebrna je bila seniorka Mirela Miletić u disciplini dugi luk dok je senior Dario Marošević zauzeo 5. mjesto u disciplini dugi luk.

Isti dan, na FITA natjecanju u Kutini, prvo mjesto zauzeo je veteran Tomislav Nemet u disciplini dugi luk, zlatna je bila i seniorka Zvjezdana Drašner u disciplini goli luk, dok je u disciplini olimpijski luk brončana bila juniorka Marija Marošević.