Pet natjecatelja pakračkog streličarskog kluba "Kuna" nastupilo je prošle subote u Sisku na natjecanju WA900 koje je održano povodom Dana grada Siska. Sa uspješnog gostovanja Kune su se vratili s četiri zlatne i jednom srebrnom medaljom te čak šest novih državnih rekorda.

Alojzije Majstorović je u kategoriji goli luk (do 14 godina) osvojio prvo mjesto kao i Zvjezdana Drašner (goli luk, seniorke) uz postavljen novi državni rekord na 20 metara. Dario Marošević je također bio najbolji (tradicionalni luk, seniori) uz  izjednačavanje državnog rekorda u ukupnom zbroju (25m,20m i 15m) te postavljen novi državni rekord na 20 metara. Kod veterana je prvo mjesto osvojio Tomislav Nemet (tradicionalni luk) uz izjednačen seniorski državni rekord na 15 metara, te novi veteranski državni rekordi na 25 metara, 20 metara, 15 metara i ukupno (25 m, 20m i 15m). Josip Vončina bio je nijansu slabiji od svojih kolega, osvojio je drugo mjesto u veteranskoj kategoriji i disciplini goli luk.