OK Volley Li Pa

RUKOMET Mikanovački “Ivan” nanio težak poraz “Pakracu”

Pakrački rukometaši se nisu dobro proveli u 3. kolu 2. HRL Istok, na domaćem terenu proteklog vikenda poraženi su od Ivana iz Mikanovaca s velikih 29:43. Najviše pogodaka za Pakračane postigao je Robert Mrkalj koji je 7 puta zatresao protivničku mrežu.

Nakon 6 minuta ravnopravne igre pri rezultatu 2:2 gosti pokazuju svu raskoš te do poluvremena odlaze na 8 razlike (12:20), a nerješiva zagonetka domaćim igračima bio je Naletilić, desno krilo gostiju koji je do odmora postigao 9 golova. Prvo poluvrijeme je također obilježila teža ozljeda nerijetko najboljeg strijelca domaće ekipe, Domagoja Vonića.

Drugo poluvrijeme nastavilo se u istom ritmu te su do kraja utakmice svi rezervni igrači dobili određenu minutažu na parketu, a najveći pljesak i reakciju s tribine dobio je Lovro Nagy koji je nakon istrčane kontre atraktivnim lob udarcem uspješno završio akciju Pakraca. Utakmica je završila rezultatom 29:43, a sljedeću utakmicu rukometaši Svena Zerdina će 28. listopada ponovno odigrati pred domaćom publikom protiv prvoplasirane Viro - Virovitice.

DSC07176-Medium

Za Pakrac su nastupili: Dominik Jančik, Antun Gamberger, Ivan Macura, Kristijan Paragi, Robert Mrkalj, Alen Smiljčić, Matija Hartman, Domagoj Vonić, Ivan Caha, Matej Tepurić, Roko Major, Karlo Frajfogel, Ivano Karačić, Lovro Nagy, Dino Sadilek i Antonio Pejša. Trener: Sven Zerdin.

ODBOJKA Seniorkama Volley Li-Pe nova uvjerljiva pobjeda

Nakon gostujuće pobjede na otvaranju prvenstva, odbojkašice Volley Li-Pe jučer su u 2. kolu 3. HOL Sjever u pakračkoj dvorani upisale još jednu uvjerljivu pobjedu 3:0 (25:6, 25:13, 25:7) protiv Bjelovara 2. Svoj prvi seniorski nastup za Li-Pu upisale su kadetkinje Dalija Vončina i Valentina Čakarić.

Iduću utakmicu naše odbojkašice igraju tek za tri tjedna kada će se na gostujućem terenu suprotstaviti djevojkama iz Vrbovca.

Za Li-Pu su nastupile: Dajana Popović (kapetanica), Dalija Vončina, Martina Zec, Hana Vujić, Barbara Drempetić, Anamaria Brandeis, Nika Škondro, Eva Čihak i Tara Čelec. Trener: Jeroslav Škondro.