minici naslovna Medium

Seniori Rukometnog kluba „Pakrac“ su proteklog vikenda poraženi 32:26 u oslabljenom sastavu u gostima protiv ekipe „Ivan“ iz Mikanovaca. S desetoricom igrača poluvrijeme se zaključili vodstvom 16:17, a posljednju prednost imali su u 38. minuti pri rezultatu 19:21. Tada je domaćin preuzeo inicijativu koju su pakrački rukometaši uspjeli držati pod kontrolom do 53. minute kada je na semaforu stajalo izjednačenih 25:25, no budući da je nedostajalo svježe krvi s klupe, Mikanovčani su znali iskoristiti situaciju te na kraju donijeli pobjedu sa šest golova razlike.

Najraspucaniji u redovima Pakraca bili su Robert Mrkalj sa sedam postignutih pogodaka te imenjaci Ivan Caha i Macura koji su ubilježili po šest na svoj konto, a istaknutu ulogu na vratima imao je Roko Plažanin, saznajemo sa službene Facebook stranice kluba.

Za vikend im slijedi teško gostovanje kod lidera lige, ekipe Viro Virovitica.

Minići nanizali pobjede

Raspoloženje kluba proteklog vikenda popravili su Minići koji su u lipičkoj dvorani odigrali 6. krug Međužupanijske lige u mini rukometu za djevojčice i dječake. Pod vodstvom trenera Anđelka Lucića dječaci su ubilježili tri pobjede i neriješen rezultat, a djevojčice pod vodstvom trenerice Anne Kurić četiri pobjede i poraz. Samim time, obje ekipe su se plasirale i u "Ligu za prvaka" Međužupanijske lige, a koje će biti odigrane u narednim tjednima.