rk pakrac crveni dresovi naslovna Medium

Pakrački rukometaši nisu uspjeli iznenaditi vodeću ekipu 2. HRL istok te su ih Virovitičani proteklog vikenda ispratili kući rezultatom 31:22.  Domaći igrači krenuli su žestoko te do 10. minute vodili 6:2. Uz sav trud i volju, Pakračani nisu uspjeli smanjiti prednost te je poluvrijeme završilo rezultatom 17:8.

U nastavku su gosti bili konkretniji, da se igralo samo jedno poluvrijeme rezultat bi bio 14:14, budući da se igrao „gol za gol“, no kako je Viro Virovitica imala furiozno prvo poluvrijeme, semafor je pokazivao pobjedu domaćina 31:22 na kraju utakmice.

Najraspoloženiji u redovima Pakraca bio je Robert Mrkalj s pet pogodaka.

Nakon dvije gostujuće utakmice, u subotu 17. ožujka u 19 sati Pakračani će ugostiti četvrtoplasirane Petrijevce.

„Petnaesticama“ vikend za zaborav

U nedjelju 10. ožujka aktivne su bile U-15 kategorije djevojki i dječaka. Djevojke su zaostalo 4. kolo igrale u Đurđevcu, dok su dječaci u Županji igrali redovno 13. kolo.

430330477 876902320901088 3452250084039520350 n Medium

DJEVOJKE U-15

Pod vodstvom trenera Ivana Macure djevojke su imale dva kvalitetna suparnika. Snage su odmjerile s „Radnikom“ iz Križevaca te vršnjakinjama iz redova domaćina „Đurđevca“. Protiv Križevaca su donekle držale priključak do rezultata 19:13, kada je kvaliteta ekipe iz Križevaca došla do izražaja te u konačnici pobijedila 35:20. Najefikasnija u našim redovima je bila Jana Matičić sa sedam pogodaka, dok je za najkorisniju igračicu izabrana Hana Bošnjaković.

432441328 876902124234441 7904218196726333357 n Medium

Nažalost, djevojke se nisu mogle oporaviti od poraza u prvoj utakmici te je Đurđevac od prve minute zagospodario terenom i na kraju uvjerljivo slavio s 30:15. Opet je najefikasnija bila Jana Matičić s deset postignutih pogodaka te je proglašena i za najkorisniju igračicu.

432176319 876901154234538 6170323312821180159 n Medium

DJEČACI U-15

Više sreće nisu imali niti dječaci. Momci trenera Matije Šimića su u prvoj utakmici dana poraženi od dosad neporaženog „Ivana“ iz Mikanovaca" rezultatom 30:20. Najefikasniji u toj utakmici je bio Ivan Caha, postigavši polovicu pogodaka svoje ekipe.

432302192 876901167567870 8863848150006762539 n Medium

Loš ulaz u utakmicu je razlog poraza protiv domaćina "Županje". Iako su domaćini stvorili prednost od osam pogodaka (12:4), naši se momci nisu predavali te su uspjeli sustići prednost, čak i u jednom trenutku i povesti (21:22). No, ponestalo je energije i Županja je uspjela osvojiti dva boda. Konačan rezultat je bio 30:26. Ivan Caha je opet bio najbolji strijelac s osam pogodaka, saznajemo sa službene FB stranice kluba.