Polaznici Dječje škole kuglanja KK "Slavonski banovac" iz Pakraca jučer su sudjelovali na memorijalnom turniru "Dubravko Pukšec". U natjecanju na kojem su osim Pakračana, sudjelovala i djeca iz Siska i Novske, naši mali kuglači pod vodstvom trenera Tomislava Luksetića postigli su odlične uspjehe u U10 i U11 kategoriji.

DSC_0599_1

U kategoriji U10 drugo mjesto zauzeo je Matko Šuperina  sa  srušenih  607 čunjeva dok je četvrti bio Ivan Turković sa srušenih  559 čunjeva. Erin Lepka osvojila je zlato u kategoriji U11 srušivši 652 čunja, iza nje drugo mjesto zauzeo je Matko Škondro sa 599 srušenih čunjeva dok je treći bio Jan Štampf sa 587 srušenih čunjeva.